100% rostlinná bezbarvá regenerace pro vlasy

100% rostlinná bezbarvá regenerace pro vlasy v bio kvalitě

Hmotnost: 100 g


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 4.12.2023
199 Kč
Kategorie: Hennové barvy na vlasy
 

Cassia neboli “bezbarvá henna” je skvělým prostředkem pro regeneraci vlasů, ať už používáte přírodní barvy nebo ne. Jejím úkolem není změnit barvu vlasů, ale funguje jako regenerační maska a zábal. Na velmi světlých nebo odbarvených vlasech může zanechat medový nádech a mírně je ztmavit. Posiluje strukturu vlasů, zvyšuje jejich pružnost a omezuje lámavost a třepení konečků. Zklidňuje vlasovou pokožku a zlepšuje její prokrvení. Omezuje padání vlasů a podporuje růst nových vlasů. Přidává vlasům na objemu a dodává vysoký lesk.

Příprava vlasové regenerace Cassia

Přiměřené množství práškové směsi zalijte horkou vodou a rozmíchejte na pastu s konzistencí krupičné kaše. Na středně husté vlasy po ramena potřebujete přibližně 30 - 50 g suché směsi. Do směsi můžete přidat rostlinné oleje vhodné pro váš typ vlasů.

Postup při vlasovém zábalu Cassia

Vlasy namočte a vysušte ručníkem, není třeba je umývat šamponem. Naneste rovnoměrně do vlasů. Cassia nebarví, můžete směs nanášet rukama. Samozřejmě lze použít i štětec určený k barvení vlasů. Nechte směs působit minimálně 20 minut. Pokud ji chcete nechat působit déle, což je velmi prospěšné, je lepší zabalit vlasy do fólie nebo použít igelitovou čepici, aby směs nevyschla. Při vyschnutí směsi zůstanou všechny účinky zachovány, ale bude se z vlasů obtížněji vymývat. Po uplynutí doby vymyjte vodou. Pokud jste do směsi použili rostlinný olej, bude možná třeba použít ještě jemný přírodní šampon, aby vlasy nezůstaly mastné.

Složení: Cassia obovata

 Varování! Máte-li vlasy chemicky odbarvené, melírované nebo zesvětlené a používáte běžné šampony nebo jinou konvenční vlasovou péči, může cassia vaše vlasy zabarvit nebo ztmavit.