Přírodní deodoranty - různé druhy


  • Skladem
    Můžeme doručit do:
    4.10.2023
399 Kč
  • Varianta
Kategorie: Deodoranty
 

Harmonie:

Deodorant s vyváženou květinovou vůní. 

Objem: 15 ml

Složení: Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Cananga Odorata Flower Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Triethyl Citrate, Linalool*, Citral*, Citronellol*, Geraniol*, Limonene*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Farnesol*, Benzyl Alcohol*, Eugenol*, Isoeugenol*.*Přirozená součást éterických

 

Lemon grass:

Svěží citrusová vůně citronové trávy a mandarinky.

Objem: 15 ml

Složení: Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Citrus Reticulata Peel Oil, Limonene*, Cymbopogon Flexuosus Oil, Citral*, Triethyl Citrate, Geraniol*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol*.*Přirozená součást éterických olejů.

 

Levandule:

Deodorant s příjemnou levandulovou vůní

Objem: 15 ml

Složení: Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Linalool*, Triethyl Citrate, Geraniol*, Limonene*,*Přirozená součást éterických olejů.

Levandule působí antisepticky, regeneruje buňky uklidňuje nervové napětí a má blahodárné účinky při bolestech hlavy. Pomáhá navodit klidný spánek.

 

Meduňka a bergamot:

Deodorant s vůní meduňky a bergamotu.

Objem: 15 ml

Nepoužívejte při slunění, při přímém slunečním záření může být fotosenzitivní.

Složení: Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Triethyl Citrate, Limonene*, Geraniol*, Linalool*, Citronellol*, Citral*, Melissa Officinalis Leaf Oil, Eugenol*.*Přirozená součást éterických olejů

 

Alun - kamenec:

Krystalový deodorant má vícero využití: po holení dezinfikuje a zabraňuje tvorbě pupínků a zarůstání chloupků, tlumí bolest po komářích štípancích a výborně funguje proti zápachu potu.

Hmotnost: 100 g

Pravý kamenec je průhledný až poloprůhledný, někdy mírně zakalený, vždy se však vyznačuje viditelnou celistvou minerální strukturou a žilkováním. CosmetikaBio alun je ručně lámaný a broušený krystal. Vzhled a tvar každého jednotlivého alunu se liší v závislosti na kusu minerálu, že kterého byl ulomený. Pravý krystal bezpečně poznáte i podle toho, že není na rozdíl od toho falešného slepený z jednotlivých zrníček. Struktura pravého krystalu je celistvá. Pozor na falešné aluny, které se vyrábějí slepováním malých zrníček buď odpadu z broušení nebo chemicky vyráběným kamencem. CosmetikaBio alun je unikátním produktem. Funkcí a vlastnostmi s ním falešné kamence nelze srovnávat.

Krystalový deodorant alun nijak nevoní a je tak možné jej kombinovat s parfémem. 

Samotný alun vám vydrží minimálně rok pravidelného používání. 

JAK SE KRYSTALOVÝ DEODORANT ALUN POUŽÍVÁ? 


Pro použití naneste na vlhkou pokožku po koupání nebo krystal navlhčete vodou a naneste na suchou pokožku podpaží nebo kamkoli je třeba. Během dne můžete aplikaci opakovat. Po použití nechte krystal volně uschnout.

 

INCI: Ammonium alum

Aluny se ručně brousí a leští, proto každý kus má jiný tvar. Tvar alunu, který obdržíte, tedy nemusí přesně odpovídat tvaru na fotkách.